%titl5%

Cep telefonunun gövdesi ile ekranın meselesiz bir biçimde birleşmesi için sırça arka yüzey kullanılmış ve ön yüzeyde ince çerçeveler ile yuvarlak ekran seçim edilmiş. Samsung’un en son tescil müracaatı, acentedeki yanaşan amiral gemisi uslu telefonunun atmosferde çok fazla parçacık keşfederek etraf niteliğini ölçen bir etrafsal idrak ediciyi olabilecek bir tehlikenin bulunduğunu ileri sürüyor. Tasarım çizgisinde bazı tertip etmeler yapan ve ekran ebadıyla batarya gibi ayrıntıları aynı vazgeçen işletme, yeniden kamera tarafında yaptığı aktüellemelerle daha gelişmiş bir Android tecrübesinin kapılarını aralıyor. Galaxy S9 Plus, yanlara doğru kavislendirilmiş sırça tasarım ve yeniden yanlardan sarılmış eforlu metal çerçeve tasarımıyla premium bir his uyandırıyor. Samsung S8’in tanıtımını yaptığında hemen arttan gelecek olan Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9 Plus çalışmaları da başlamıştı. Teknoloji dünyasının en galibiyetli işletmelerinden biri olan Samsung, Android işletim sistemine sahip uslu telefonlar ile dünyadaki uslu telefon pazarında çok büyük bir hisseye sahip. Uzun senelere dayalı bu Android işletim sistemine sahip uslu telefon modellerinin oluşturduğu serinin 2018 senesindeki azalarından Samsung Galaxy S9 Plus 64 GB tahlil davetlimiz oldu. Plus mankeninin, Samsung’un bir 6.01 “OLED oturumuna sahip olduğu söyleniyor. Bu muhteşem bir korunma hattı, bayağıda göz arkasını edildi.


三星(samsung)-移动4g(td-lte ),-三星galaxy 跨界 kGalaxy S9 ve S9 Plus‘ın Burgundy Red renk alternatifi şimdiden göz akdikeni amiral gemilerine daha fazla cazibe katıyor. Samsung, Galaxy S9 ile beraber leylak moru renk alternatifini kullanıcılar sunabilir. Bugün Barselona’da tertip edilen MWC 2018 aktifliği ile Galaxy S9 ve S9 Plus’ı tanıtan Samsung, makinelerle alakalı tüm merakımızı gidermiş oldu. Samsung, İspanya'nın Barcelona şehrinde tertip edilen Mobil Dünya Kurultayı 2018 kapsamında yeni amiral gemilerini nihayet sahneye çıkardı. 11.com'da. Mobil Dünya Kurultayı'nde en iyi uslu telefon seçilen Galaxy S9 ailesinin fotoğrafı kılıfları n11.com'da satışa çıktı. Galaxy S tezsi, kullanıcılarına en aktüel ve azami nitelikte işlevler sunmak için kabul edilmektedir. Samsung Galaxy S9 için netleşen ayrıntılar arasında, telefonun teknik özellikleri yer alıyor. Dev fuarı yerinde izleyen Takımı Da, natürel ki Galaxy S9 Plus'ı ele geçirip ilk ön tahlili yapmayı bakımsızlık etmedi. Gelelim kamera özelliklerindeki bazı farklara… Samsung Galaxy S9 Plus; S9’da olduğu gibi 12 megapiksel arka kamera ve 8 megapiksel ön kamerayı sizlerle buluşturuyor.


Ekranın üstünde ve altında azıcık daha ince çerçeveler bulunuyor, Galaxy S8’den daha minik bir gövde ile aynı ebatta ekran bulunuyor. Bu özellik ile Samsung kullanıcılarına ebedî ekran tecrübesini yaşatmaya devam edecek gibi gözüküyor. Son zamanların en çAlright karşılaştırılan Samsung Galaxy S9 Plus ve Apple iPhone X rekabeti devam ediyor. Samsung tarafından geçtiğimiz sene kullanımı çoğalan DeX özelliği, yeni modellerde de devam ediyor. Ancak 2018 senesinde tasarımsal farklılıklar ile beraber Samsung tarafı, en çOkay kameraya odaklı bir reklam kampanyasına girişti. Ekrandaki kavisli kenarların hayranıyım ve sırçanın arkaya erişerek elinize bütün olarak oturması oldukça hoş bir his. Ağırlıktaki değişiklikler hakikatinde oldukça barizdir. Optik görüntü değişmezleyici de olduğundan S9 Moreover ile çekilen görüntüler oldukça iyi görünüyor. O halde sizi MobilCadde’nin Galaxy S9 Plus kılıf ve aksesuarları kategorisine alalım. Tertemiz telefonlar, mevcut Galaxy modalarına benzeyecek, ancak geliştirilmiş digicam yöntemlerine özümsemişler, tasarılar ulusa sarih olmadığı için tanınmamalarını isteyen şahısları belirtti. F1.5 diyafram modu ve çoklu çerçeve asalak eksiltme özellikleri ile donatılmış arka kamera, karanlıkta sürüklediğiniz resimlerin Internet ve parlak çıkmasını sağladığı için ek bir tertip etme yapmanıza gerek kalmaz. File/one.five bir uslu telefondaki en geniş sarih diyafram kıymeti.


Kısa Galaxy S9 Plus, yeniden de şahane bir telefon. Samsung Galaxy S9 hakkında gerçek ayrıntılı bilgilere 25 Şubat’ta yapılacak tanıtımla erişilecek fakat aralıksız telefon hakkında yeni bilgiler geliyor. Fakat makinenin ses yüksekliği ve şahsiyeti s8 den değişik. Makinenin kilidini açma usulleri mevzusunda çOkay az şey değişti. İnce bir kılıf olmasına rağAdult men kavrama mevzusunda da cömert davranan Slender Armor, artta entegre bir stand da bulunduruyor. 12MP çift arka, eight Megapiksel ön kameraya yer verilen telefonun arka tarafında bir adet LED Flaş bulunuyor. 2017 senesinin son yarıyılında ortaya çıkan Exynos 9810 harekâtçısı yer alacak. Daha kesin olduğumuz şey, Snapdragon 845 veya Exynos 9810 yongasetini nereye olduğunuza bağlı olarak alacağınız ve telefonun Android Oreo 'yu çalıştıracağınız. Ayrıca Exynos 9810 - four x 2.9 GHz Mongoose M3 & 4 x 1.9 GHz Cortex-A55 harekâtçısı ve geniş irtibat seçenekleri de S9 Additionally ile sizleri bekliyor. Samsung Galaxy S9 modeli 3 bin mAh büyüklüğünde, S9 Additionally modeli ise 3 bin 500 mAh büyüklüğünde süratli şarj gardenımlı piller ile geliyor. İçeriğinizi bilgisayardan yeni Galaxy telefonunuza aktarın. Galaxy S8, Be aware 8 ve iPhone X ki bunlarda Samsung OLED Ekranlarını kullanıyor; Bu makinelerden S9 ve S9 Furthermore'a geçenler bu farklılığı çok fark edeceğini sanmıyorum.


Samsung Galaxy S9 Aktüellemeleri! GALAXY S9’UN BATARYA ÖMRÜ NASIL UZATILIR? Galaxy S9, 1080p çözünürlükte 240 fps video çekimi yapılabilirken, 960 fps ağır çekim dayanağı sunuluyor. Bu kamera ile çift online video görüşmesi yapılabiliyor. twelve megapiksel çözünürlüğünde çift kamera bulunuyor. Kamera diyaframı çekim yaptığınız sahneye göre otomatik olarak ayarlıyor ve değişen ışığa geçim sağlıyor. Her iki modelde de 960 kare-saniye ağır çekim modu bulunuyor. Aygıtlarda ayrıca kablosuz şarj teknolojisi ve süratli şarj özelliği de bulunuyor. Tüm vasıta sahiplerinin kesinlikle vasıtasında şarj aleti bulundurması gerekiyor. twelve MP geleceği neredeyse kesin. Aradığınız ama Helloçbir yerde bulamadığınız o kılıf muhtemelen burada sizi bekliyor. Spigen'in öbür kılıflarında da olduğu gibi değişik renk alternatifleriyle gelen Neo Hybrid Urban, çift renkli tasarımı özümsüyor. Bunu aktüel kur üzerinden çevirdiğimizde aidatlar hariç, 4635 TL gibi maliyet ile karşılaşılmakta. Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Furthermore fotoğrafı olarak duyuruldu! 64 GB S9 Moreover modelinin maliyeti ise 9790 NOK. Ötekiyi ise 128 GB dahili depolama alanı ve six GB RAM. Norveç’te geçerli olacağı iddia edilen maliyetin dolar karşılığı ise takribî 1128 dolar, Türk lirası karşılığı ise 4237 TL. Dolar karşılığı 1258 dolar, Türk lirası karşılığı ise ₺4725. Çekilen videolar ise GSM Bağlantı müessesesel Youtube sayfasına yüklenir.

incele

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *